Intelligens Utak Mérnökroda - Referenciák

Nyitott pozíciók

Tervezőmérnök

Cégünk felvételt hirdet

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Tervezői és szakértői munkákban való aktív részvétel, az úttervezés teljes területén
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok (zöldmezős beruházások, meglévő létesítmények
    áttervezése, különböző léptékben, kisebb utcáktól egészen a gyorsforgalmi utakig)
  • Forgalomtechnikai, ideiglenes forgalomtechnikai tervek készítése
  • Burkolattechnológiai szakvélemények készítése
  • Megvaltanok és beruházást előkészítő koncepciók készítése
  • Részvétel bejárásokon, munkaközi egyeztetéseken, engedélyezési eljárásban, stb.

Feltételek / elvárások:

  • Szakirányú, min. BSc végzettség (pályakezdő is)
  • Útügyi Műszaki Előírások és egyéb szabványok ismerete
  • Autocad, Autocad Civil 3D, MS Office programok rutinos használata
  • Önálló (felelősségteljes és precíz) munkavégzés egy tervezői csapat tagjaként

Előnyök:

  • Minimum 1-2 év úttervezői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú MSc végzettség
  • Autocad Civil3D magas szintű ismerete
  • Angol/német nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás
  • Nagyfokú önállóság

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás, hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások, kiváló fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetési csomag és prémiumrendszer
  • Rugalmas munkaidő, fiatalos tervezői csapat
  • Az iroda Budapest XI. kerületében található
  • Foglalkoztatási jogviszony kezdete megegyezés szerint (akár azonnali kezdéssel is)

Jelentkezését, a fizetési igényének megjelölésével kérjük küldje el az iroda@iutak.hu címre, melyhez csatolja magyar nyelvû fényképes önéletrajzát.